schody-posadzki2-min

SCHODY GRANITOWE I MARMUROWE WARSZAWA

Ze względu na warunki użytkowania schody dzielimy na wewnętrzne oraz zewnętrzne. W przypadku kamienia naturalnego ten podział jest istotny, ze względu na wykorzystywany materiał np. dla własnego bezpieczeństwa nie powinniśmy stosować polerowanych schodów na zewnątrz. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu wybrać odpowiedni kamień spełniający wszelkie oczekiwania zarówno na schody wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Schody wewnętrzne

Schody wewnętrzne są bardzo istotną częścią domowej przestrzeni, nadają jej niepowtarzalny charakter oraz stanowią dopełnienie wnętrza, zarówno nowoczesnego jak i stylowego. W przypadku schodów wewnętrznych, ze względu na cechy użytkowe mamy szeroki wybór gatunków kamienia t.j. granit, marmur, trawertyn, wapień, tutaj również swoje zastosowanie znajduje konglomerat kwarcowy. Dlatego, też każdy znajdzie idealnie dopasowany materiał do swojego wnętrza. Powierzchnia schodów wewnętrznych musi być gładka i łatwa do utrzymania w czystości.

Schody zewnętrzne

Schody zewnętrzne są reprezentacyjnym elementem wejścia do naszego ,,królestwa”. Stanowią dopełnienie wejścia do budynku czy domu, dlatego też powinny spełniać funkcję zarówno użytkową jak i dekoracyjną. Schody zewnętrzne muszą być przede wszystkim bezpieczne, stosuje się materiały antypoślizgowe tj. płomieniowany i szczotkowany lub satynowany granit czy bazalt. Należy pamiętać, że ze względu na cechy fizyczne t.j. twardość, odporność na temperatury i niska nasiąkliwość oraz przy odpowiedniej pielęgnacji schody wykonane z kamienia będą służyć latami. Pomimo ograniczenia ilości gatunków kamienia stosowanych na zewnątrz, można znaleźć odpowiedni kamień do swojej realizacji, gdyż granity posiadają szeroką gamę kolorystyczną.

Schody granitowe i marmurowe, zewnętrzne i wewnętrzne

Marmostyl jest firmą powstałą w 2002 roku. Od kilkunastu lat oddajemy w ręce naszych Klientów schody granitowe i schody marmurowe, w Warszawie i nie tylko. Kamieniarstwem budowlanym i aranżacją wnętrz zajmujemy się jeszcze dłużej, dlatego tworzone przez nas schody przypadają do gustu coraz to liczniejszemu gronu Klientów.

Schody do eleganckich i modernistycznych wnętrz

Szukają Państwo schodów do swojego domu utrzymanego w modernistycznym tonie, a może zależy Państwu na elegancji i pięknie schodów marmurowych? W naszej ofercie można znaleźć każdy ich rodzaj – od granitowych po marmurowe, w dodatku zobrazowany szeregiem wykonanych przez nas realizacji. Warto rozsiąść się wygodnie, przejrzeć naszą stronę internetową i wybrać te schody, które najszybciej skradną Państwa wzrok i okażą się strzałem w aranżacyjną dziesiątkę.

Podział schodów granitowych i marmurowych

Schody zewnętrzne

Okazują się najbardziej reprezentatywnym elementem każdego domu. Dobrze dobrane i jeszcze lepiej wykonane stanowią jego doskonałe dopełnienie, ale jedną z ich podstawowych funkcji i tak pozostaje funkcjonalność.

Wiemy o tym doskonale, dlatego zabierając się za tworzenie dla Państwa schodów granitowych lub marmurowych wykorzystujemy wyłącznie bezpieczne materiały:

-odporne na poślizgi,

-niekorzystne działanie czynników atmosferycznych,

-niekorzystne działanie czynników chemicznych.

Umiejętna dbałość o stworzone przez nas schody zewnętrzne sprawi, że będą cieszyć oko przez lata, a bogata oferta kamieni naturalnych, którą oddajemy w Państwa ręce pozwoli na wybór takich schodów zewnętrznych, które okażą się eleganckie, oryginalne i trwałe.

Schody wewnętrzne

W przypadku schodów wewnętrznych rekordy materiałowej popularności bije granit, marmur, trawertyn i wapień. To dzięki tym kamieniom stworzone przez nas schody w dużym stopniu decydują o wyjątkowości całego domu i jego stylu.

Gładka, łatwa w pielęgnacji powierzchnia, a przy tym atrakcyjna i bezpieczna w codziennym użytkowaniu – to tylko kilka cech z wielu opisujących nasze schody wewnętrzne. Jeśli szukają Państwo najbardziej trwałego i oryginalnego rozwiązania, nasz salon okaże się tym idealnym.

DOSTĘPNE MATERIAŁY

Granit

marmostyl

Marmur

marmur21-150x150

Konglomerat kwarcowy

Caesarstone-Red-Shimmer-150x150
© Copyright 2019 Marmosty l Design pawel-garbowski.pl