posadzki-min-1-570x380
marmostyl
marmostyl

POSADZKI

Posadzki kamienne to indywidualna i niepowtarzalna forma wystroju wnętrz. Głównymi materiałami stosowanymi na podłogi są marmury i granity. Zaletą podłóg z kamienia jest ich trwałość, dzięki czemu mogą posłużyć nam na wiele lat. Każdą podłogę z kamienia po okresie 15-20 lat, w zależności od stopnia użytkowania, można poddać procesowi renowacji (zeszlifować i wypolerować) w ten sposób uzyskamy efekt jak tuż po położeniu posadzki. Podłogi kamienne idealnie nadają się do ogrzewania podłogowego, ze względu na akumulację ciepła i powolne oddawanie go otoczeniu, jeszcze przez długi czas po wyłączeniu zasilania.

Podłogi granitowe ze względu na swoje właściwości techniczne takie jak ścieralność i chłonność doskonale nadają się do wnętrz o dużym natężeniu ruchu, np. urząd, poczta, bank, dworce kolejowe czy galerie handlowe.
Podłogi marmurowe już o niższym stopniu ścieralności i chłonności swoje zastosowanie znalazły w domach i mieszkaniach na salony, kuchnie, hole i łazienki.

W swojej ofercie posiadamy gotowe płytki marmurowe i granitowe, w różnych formatach np. 30×30, 30×60, 40×60 czy 60×60 cm. Pod indywidualne zamówienie wykonujemy posadzki wielkoformatowe na wymiar według projektu.
Należy pamiętać, aby do impregnacji i pielęgnacji kamienia stosować profesjonalne produkty chemii kamieniarskiej, dzięki czemu będą mogli Państwo cieszyć się pięknem kamienia naturalnego przez długie lata.

DOSTĘPNE MATERIAŁY

Granit

marmostyl

Marmur

marmostyl

Trawertyn

trawertyn-min-150x150

Łupek

lupek3-min-150x150
© Copyright 2019 Marmosty l Design pawel-garbowski.pl