Konglomerat marmurowy

Konglomerat marmurowy jest to przetworzony kamień naturalny, powstały z marmuru, dolomitu lub wapienia w połączeniu z żywicami epoksydowymi. Materiał w 95% składa się z marmuru i z powodzeniem może stanowić jego ekonomiczną alternatywę, przy jednocześnie większej wytrzymałości.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na konglomerat marmurowy?

  • trwałość – wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania,
  • struktura – wysokiej jakości jednorodny materiał,
  • niska nasiąkliwość – mała chłonność płynów, dzięki czemu konglomerat marmurowy stanowi idealne rozwiązanie w realizacji parapetów wewnętrznych i blatów łazienkowych,
  • barwa – szeroki wachlarz możliwości kolorystycznych i jednolita barwa,
  • ekonomiczność – nowoczesny materiał konstrukcyjny w przystępnej cenie,
  • forma– łatwość nadawania różnych kształtów np. zaokrąglenia powierzchni.

Oferowany u nas konglomerat może mieć różne kompozycje. Polecamy Państwu wszystkie dostępne w naszej ofercie piękne konglomeraty, w tym Misty Grey, Misty White, White Pearl, Polare, Carrara oraz Venus.

Konglomerat marmurowy można stosować wewnątrz powierzchni mieszkaniowych. Jest to materiał wytrzymały i trwały. Występuje w różnorodnej kolorystyce. Z uwagi na te cechy stanowi idealną propozycję do użytku domowego oraz firmowego. Jego kompozycja sprawia, iż z powodzeniem może służyć jako kamień ozdobny. Konglomerat marmurowy ma więc szerokie zastosowanie. Można wykorzystać go w produkcji płytek podłogowych, blatów łazienkowych, parapetów czy schodów.

Tagi:

Misty Grey,  Misty White,  White Pearl,  Carrara,  Bianco,  Polare,  Calacatta,  Venus,  New Porto,  Travertino,  Botticino,  Olympo,  Breccia Aurora,  Breccia Oniciata,  Rosa Del Garda,  Rosso Asiago

 

© Copyright 2019 Marmosty l Design pawel-garbowski.pl